Ezt írja ki a hiba van a '/' alkalmazásba -jelleggel a freeblog. Ezért nem tudom feltölteni a Batmanes napirajzot. Viszont gépelni enged, úgyhogy megkérdezném a kedves közönséget, hogy hol legyen a könyvbemutató? A kritériumok:
-200-300 ember kényelmesen elférjen.
-Akik dohányoznak, tehessék ezt bûntudat nélkül, ugyanakkor a nemdohányzók se legyenek megkínozva. Szóval legyen elszívó, vagy szeparé, vagy ilyesmi.
-Jó lenne, ha a hangosítás is megoldott lenne, mert hátha lesz DJ.
-Kell legalább egy nagy asztal, de jobb, ha több, és legalább egy kényelmes szék, mert remélem sokat kell majd az elsô oldalakra rajzolnom.
Ja, a Gödörnél állítólag nem túl jó fejek, azt ejtsük ki. No, szerintetek hol legyen?
——–
Ha megjavul a freeblog, akkor majd jön rajz is.
Köszi,
Grafitember






